Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

.

Дата: 07.02.2022 14:39
Кількість переглядів: 1066

Фото без опису

Піщанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної  установи «Центр фінансово – господарського обслуговування закладів та установ Піщанської селищної ради».

         Вимоги до кандидатів:

 Громадянство України.

Освіта  - вища відповідного професійного спрямування, ступінь вищої освіти не нижче  ступеня магістра (спеціаліста). 

Досвід роботи - досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах не менше 5 років.

Знання сучасних інформаційних технологій:володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Знання законодавства:  Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Бюджетний Кодекс України.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до сектору кадрового забезпечення та юридичного супроводу Піщанської селищної ради:

 

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- копії документів про освіту;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;

- довідку про наявність або відсутність судимостей;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки;

- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства комунальної власності Піщанської територіальної громади, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетного Кодексу України

 

 

        Документи приймаються протягом 20 – ти календарних днів з дня        опублікування оголошення з 8. 00 до 17.00 год.  Додаткова інформація надається за адресою: смт. Піщанка, вул.. Центральна 36, телефон 0965839841

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора