Дата: 07.02.2022 16:50

Фото без опису        Відповідно до розпорядження селищного голови від 07.02.2022 р. №27 скликається позачергова двадцята сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 09 лютого 2022 року о 10-00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання позачергової 20 сесії виносяться питання:

Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради.

Про продовження терміну дії Контракту з директором комунального закладу «Інклюзивно-ресурсного центру» Піщанської селищної ради.

Про надання дозволу КП «ПІЩАНКА – ВОДОКАНАЛ» Піщанської селищної ради на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловини для водопостачання с-ща Трудове та с-ща Миколаївка в межах с. Дмитрашківка

Різне.