Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

Три мільйони гривень виділили з обласного бюджету на першочергові потреби функціонування територіальної оборони Вінниччини

Дата: 16.02.2022 08:46
Кількість переглядів: 289

Три мільйони гривень виділили з обласного бюджету на першочергові потреби функціонування територіальної оборони Вінниччини,- Сергій Борзов

 

Голова ОДА Сергій Борзов взяв участь у пленарному засіданні позачергової 18 сесії обласної Ради 8 скликання. До порядку денного були внесені три питання, які потребують фінансування за кошти обласного бюджету для оперативного розгортання підрозділів територіальної оборони Вінницької області. А саме:

- Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки;

- Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2021 рік;

- Про внесення змін до рішення 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2021 року № 288 «Про обласний бюджет Вінницької області на 2022 рік».

«Три мільйони гривень виділили з обласного бюджету на першочергові потреби функціонування територіальної оборони Вінниччини. Усі присутні 66 депутатів Вінницької обласної ради проголосували «за»,- коментує Голова ОДА.- Сьогодні потрібні обладнані приміщення для пунктів управління штабів Територіальної оборони у кожному районі області. Це необхідно зробити швидко».

Сергій Борзов також торкнувся питання готовності підрозділів ОДА та профільних служб області до національного спротиву: «На сьогодні ситуація під контролем. За потреби буде вжито необхідних заходів. Дії на випадок загострення ситуації відпрацьовані, міські та обласні департаменти знають, що робити. Зауважу, що у Вінниці одна із найкращих в Україні систем оповіщення», - підкреслив Голова ОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора