Загальні правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру

Дата: 24.02.2022 08:49

НЕОБХІДНО:

- зберігати особистий спокій, не реагувати на провокації;
- не сповіщати про свої майбутні дії (плани) малознайомих людей;
- завжди мати при собі документ (паспорт), що засвідчує особу, відомості про групу крові свою та близьких родичів, можливі проблеми зі здоров’ям;
- знати місце розташування захисних споруд цивільного захисту поблизу місця проживання, роботи, у місцях де ви перебуваєте найчастіше.

- необхідно уникати місць скупчення людей;
- не вступати у суперечки з незнайомими людьми, уникати можливих провокацій;
- у разі отримання будь-якої інформації від органів державної влади та місцевого самоврядування про можливу небезпеку або заходи щодо підвищення безпеки передати її іншим людям;
- про людей, які не орієнтуються на місцевості, розмовляють з акцентом, мають нехарактерну зовнішність, здійснюють протиправні і провокативні дії, здійснюють незрозумілу роботу  – негайно поінформувати органи правопорядку, місцеву владу, військових.