Щотижнева нарада 11.04.2022

Дата: 11.04.2022 15:18

Сьогодні, 11 квітня, під керівництвом селищного голови Олександра Крижанівського відбулася щотижнева оперативна нарада.

Під час наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх хто загинув внаслідок збройної агресії російської федерації.

В ході наради розглянуто питання: про облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм соціальних послуг; про надання допомоги військовим, які знаходяться на територіях бойових дій; про проведення благоустрою на території громади; про завершення опалювального сезону; тощо.

Ситуація в громаді контрольована. Служби, які відповідають за життєдіяльність громади, функціонують безперебійно. В громаді продовжуються роботи по благоустрою.

Продовжуємо допомагати нашим військовим, які знаходяться в зоні бойових дій. Минулого тижня відправлено допомогу в Миколаївську та Донецьку області. Дякуємо волонтерам, які вчасно доставили необхідні продукти та ліки нашим землякам.

Олександр Крижанівський висловив вдячність усім, хто долучається до надання допомоги нашим військовим та переселенцям.  Разом ми сила! Разом до Перемоги! Слава Україні та її Героям!