Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

18.04.2022

Дата: 18.04.2022 11:24
Кількість переглядів: 429

Фото без опису

Напередодні Великодня рятувальники перевірили безпечність в культових спорудах

Поряд зі складною ситуацією в країні, у зв’язку з агресивним вторгненням Російської Федерації на територію України, громадяни та настоятелі храмів готуються зустріти одне з найбільших та найсвітліших релігійних свят, свято надії та віри – Великдень.

Щоб свято пройшло безпечно, працівниками Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області розроблені відповідні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів із відзначення Великодня.

Під час зустрічей співробітники Служби порятунку розповіли основи пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, у період воєнного часу, та зокрема наголосили на безпеці в культових спорудах. Особлива увага зверталася на недопущення виникнення пожеж в культових спорудах (церквах) та дотримання правил пожежної безпеки під час відзначення релігійних свят. Також фахівці нагадали правила безпечного користування електричними приладами, наголосили на важливості підтримання належного стану засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників.

Звернули увагу на питання евакуації під час виникнення надзвичайної ситуації, дії за сигналом «Тривога», «Увага всім!».

Із метою попередження пожеж та трагічних випадків Тульчинське РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертається до жителів та гостей сіл.

Шановні жителі та гості сіл!

Щоб свята пройшли без пригод, проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок. Тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не залишати без нагляду церковні атрибути (лампадки та запалені свічки) після служби, які забираються додому. Це є однією із найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

Шановні настоятелі церков та храмів!

Утримуйте у належному протипожежному стані приміщення та будівлі, забезпечуйте виконання елементарних заходів попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час проведення служб у Великодні свята. Звертаємо вашу увагу на забезпеченість первинними засобами пожежогасіння у місцях проведення масових заходів (вогнегасниками, відрами з водою та піском), проведення додаткових інструктажів із питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електроприладів, системам опалення, а також місцям установлення свічок.

Звертаємо вашу увагу на стан шляхів евакуації та евакуаційних виходів із приміщень та будівель: під час проведення заходів у приміщеннях не допускати їх захаращення та утримувати вільними і відчиненими. Не залишайте без нагляду у приміщеннях запалені свічки, намагайтесь уникати перевантаження електричних мереж, не застосовуйте тимчасові дільниці електромережі, не прокладайте електромережі поверхнею горючих основ.

Будьте обережними з відкритим вогнем. Розташуйте свічки подалі від занавісок, гардин та інших горючих предметів. Під час церковних служб та проповідей у період святкування Великодня звертайте увагу населення на дотримання правил безпеки життєдіяльності.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора