Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

23 сесія

Дата: 21.04.2022 13:33
Кількість переглядів: 441

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 21.04.2022 р. №31 скликається чергова двадцять третя сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 4 травня 2022 року о 10-00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

 На розгляд пленарного засідання чергової 23 сесії виносяться питання:

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.

Про затвердження звіту про  виконання  фінансового плану за   2021 рік комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.

Про затвердження тарифів на платні послуги з лабораторних досліджень комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 12 місяців  (IV квартал ) 2021 року.

Про затвердження Статуту  комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради в новій редакції.

Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які визначені надавачем соціальних послуг  комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг»  Піщанської селищної ради

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Райдуга» (ясла - садок) смт Піщанка  Піщанської селищної  ради» додаткову (одну) штатну одиницю асистента вихователя.

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Яворівка»  Піщанської селищної  ради додаткову штатну одиницю медичної сестри.

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Рудницьке»  Піщанської селищної  ради додаткову штатну одиницю медичної сестри

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» (дитячий садок) с.Миролюбівка  Піщанської селищної  ради» додаткову штатну одиницю медичної сестри.

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Попелюшка» (дитячий садок) с.Попелюхи  Піщанської селищної  ради» додаткову штатну одиницю медичної сестри.

Про внесення змін в додаток до рішення 14 сесії 8 скликання №703 від 29 жовтня 2021 року «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються громадянам закладами культури, що перебувають в комунальній власності Піщанської селищної ради».

Про призначення Король Р.М. на посаду директора комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ Піщанської селищної ради».

Про призначення Лефлер Л.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради.

Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора