Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

25.04.2022

Дата: 25.04.2022 10:30
Кількість переглядів: 364

Фото без опису

Сьогодні, 25 квітня, під керівництвом селищного голови Олександра Крижанівського відбулася щотижнева оперативна нарада за участю секретаря ради Володимира Міщенка, заступника селищного голови Василя Мазура, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Слободянюк, керівників відділів, секторів ради.

Під час наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх хто загинув внаслідок збройної агресії російської федерації.

В ході наради розглянуто питання: про стан виконання бюджету; про підготовку до чергової сесії ради та засідань постійних комісій; про облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм соціальних послуг; про підтримку військових, які знаходяться в зоні  бойових дій; про проведення благоустрою на території громади; тощо.

Ситуація в громаді контрольована. Служби, які відповідають за життєдіяльність громади, функціонують безперебійно. В громаді продовжуються роботи по благоустрою.

Продовжуємо допомагати нашим військовим, які знаходяться в зоні бойових дій. Минулого тижня відправлено гуманітарну допомогу в Миколаївську та Донецьку області. Дякуємо волонтерам, які вчасно доставили необхідні продукти нашим землякам.

Олександр Крижанівський висловив вдячність усім, хто долучається до надання допомоги нашим військовим та переселенцям.  Разом ми сила! Разом до Перемоги! Слава Україні та її Героям!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора