30.04.2022

Дата: 29.04.2022 16:52

Відповідно до розпорядження Піщанського селищного голови від 29 квітня 2022 року № 38 «Про оголошення Дня жалоби на території Піщанської селищної територіальної громади», у зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовця Збройних Сил України Валігурського Олександра Анатолійовича, 1981 року народження, жителя с-ща Рибки Тульчинського району Вінницької області, 27 квітня 2022 року в ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, російсько – української війни, з метою вшанування пам’яті загиблого:

1. Оголосити 30 квітня 2022 року Днем жалоби в Піщанській селищній територіальній громаді.

2. На знак вшанування пам’яті захисника у дні жалоби на всій території громади приспустити державні прапори України з траурною стрічкою на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування громади, підпорядкованих підприємств, установ, закладів.

3. Заборонити концертно – розважальні заходи, спортивні змагання на території громади.

Піщанська селищна територіальна громада висловлює співчуття родині загиблого Валігурського Олександра Анатолійовича. Ніщо не заповнить той біль втрати, який назавжди залишиться у наших серцях.