Дата: 06.06.2022 16:18

Сьогодні під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулася робоча нарада. Разом з керівниками структурних підрозділів селищної ради, старостами обговорили поточну ситуацію в громаді, детально зупинилися на багатьох питаннях з різних сфер її життєдіяльності.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання,  вшановували пам’ять наших земляків та всіх, хто загинув за Україну.

Війна в Україні кардинально впливає на підходи щодо організації діяльності роботи селищної ради. Тож у ході наради було обговорено поточну ситуацію в громаді та пріоритетні напрями роботи:

- про наповнення бюджету Піщанської селищної територіальної громади;

- облаштування оборонних рубежів громади, на виконання наказу голови обласної військової адміністрації;

- облік тимчасово переміщених осіб, надання їм соціальних послуг;

- забезпечення виплат соціальних допомог, компенсацій, пільг та субсидій.

- закінчення навчального року;

- соціальний захист дітей

- проведення заходів з благоустрою населених пунктів;

- робота з сім'ями з дітьми, права на захист від несприятливих наслідків соціальних ризиків, їх подолання.

За результатами наради були надані відповідні доручення на поточний тиждень.