Дата: 06.06.2022 16:18

Сьогодні під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулася робоча нарада. Разом з керівниками структурних підрозділів селищної ради, старостами обговорили поточну ситуацію в громаді, детально зупинилися на багатьох питаннях з різних сфер її життєдіяльності.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання,  вшановували пам’ять наших земляків та всіх, хто загинув за Україну.

Війна в Україні кардинально впливає на підходи щодо організації діяльності роботи селищної ради. Тож у ході наради було обговорено поточну ситуацію в громаді та пріоритетні напрями роботи:

- про наповнення бюджету Піщанської селищної територіальної громади;

- облаштування оборонних рубежів громади, на виконання наказу голови обласної військової адміністрації;

- облік тимчасово переміщених осіб, надання їм соціальних послуг;

- забезпечення виплат соціальних допомог, компенсацій, пільг та субсидій.

- закінчення навчального року;

- соціальний захист дітей

- проведення заходів з благоустрою населених пунктів;

- робота з сім'ями з дітьми, права на захист від несприятливих наслідків соціальних ризиків, їх подолання.

За результатами наради були надані відповідні доручення на поточний тиждень.

Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису  Фото без опису