Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

.

Дата: 15.06.2022 13:29
Кількість переглядів: 346

Фото без описуФото без описуПіщанський сектор УДМС у Вінницькій області інформує

Кабінет Міністрів України прийняв  Постанову № 678 від 10 червня 2022 року, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами України.

Експериментальним проектом передбачено, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами нашої країни, здійснюватиме розміщений за межами України відокремлений підрозділ державного підприємства «Документ», яке належить до сфери управління ДМС України та є адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру. Перелік держав, у яких буде здійснюватися прийняття документів для оформлення паспортів громадянина України, визначатиметься ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ.

Постанова набирає чинності через 15 днів з дня її опублікування. Реалізація проекту, за пропозицією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та Державної міграційної служби, відбуватиметься протягом двох років.

   На даний час таку адміністративну послугу (одночасне оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон) можна отримати в Піщанському секторі УДМС у Вінницькій області незалежно від  реєстрації місця проживання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора