Дата: 27.06.2022 15:37

Сьогодні під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулася щотижнева оперативна нарада за участю секретаря ради Володимира Міщенка, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Мазура, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Слободянюк, керівників відділів, секторів ради та старостів.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання, вшанували пам'ять наших земляків та всіх, хто загинув за Україну.

Тож у ході наради було обговорено поточну ситуацію в громаді та пріоритетні напрями роботи:

- Про наповнення бюджету Піщанської селищної територіальної громади;

- Щодо організації укриття для здобувачів освіти та персоналу закладів;

- Про проведення тендерних закупівель по придбанню твердого палива на опалювальний сезон;

- Про виділення земельної ділянки під будівництво каналізаційних - очисних споруд;

- Про відзначення Дня Конституції України.

За результатами наради були надані відповідні доручення для вирішення в найкоротший термін.