.

Дата: 12.08.2022 09:10

Шановна молодь!

Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ви говорите з оточуючим світом на рівних, випромінюючи почуття гідності та впевненості в своїх силах, незалежності та сміливості. Ваші енергія і здорова амбітність, міцні і ґрунтовні знання, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та на виробництві, у спорті та мистецтві, у громадському житті.

З нагоди світлого свята, Дня молоді, бажаю вам мирного неба, світлого майбутнього, здоров’я, любові, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та втілення в життя своїх прагнень та сподівань. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Щастя вам і віри у власні сили!

Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

З повагою селищний голова

Олександр Крижанівський