.

Дата: 16.08.2022 09:25

15 серпня, селищний голова Олександр Крижанівський провів координаційну нараду з представниками підприємств, установ та організацій усіх видів власності щодо порядку виконання військово-транспортного обов’язку для задоволення потреб Збройних Сил.

Участь у нараді взяли: заступник голови Тульчинської районної військової адміністрації Володимир Скалій, представники третього відділу Тульчинського РТЦК та СП начальник Олексій Томчук, заступник Дмитро Бойчук, інструктор Андрій Малюта, керівники підприємств, установ та організацій.

З перших днів повномасштабного вторгнення наша громада докладає всі зусилля, щоб допомогти нашим громадянам, які пішли обороняти нашу країну. Плануємо ще більше згуртуватися і продовжувати надавати допомогу. Всі наші спільні зусилля наближають нас до перемоги.