Наказ від 18.08.2022 року "Про заборону проведення масових заходів""

Дата: 19.08.2022 20:01

На Вінниччині до кінця серпня введено заборону на проведення масових публічних заходів

Відповідно до наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та Командувача угруповання військ «Дністер» Андрія Ігнатьєва, на території Вінницької області в період з 18 до 31 серпня 2022 року забороняється проведення масових публічних заходів, зокрема хресної ходи до Почаївської Успенської лаври Тернопільської області.

Наказом також передбачено залучення додаткових сил і засобів для забезпечення додержання відповідних тимчасових обмежень, пов’язаних з дією на території області комендантської години.

Начальникам районних військових адміністрацій необхідно довести вимоги цього наказу до населення та керівників релігійних громад районів та вжити заходів контролю щодо забезпечення додержання тимчасових обмежень у проведенні масових публічних заходів на території району, зокрема під час пересування організованих груп людей.