Дата: 30.08.2022 15:58

Сьогодні, 30 серпня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулося чергове засідання сесії. В роботі сесії взяли участь: депутати ради, секретар ради Володимир Міщенко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Мазур,  заступник начальника Тульчинської РВА Володимир Скалій, депутати районної ради Оксана Бойко, Сергій Полішевський, керівники підприємств, організацій. На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Депутати розглянули 20 питань порядку денного. Зокрема, схвалили звіт про  виконання  фінансового плану за I  півріччя  2022 року Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради; затвердили   тарифи  на платні послуги Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради; затвердили Положення про відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Піщанської селищної ради в новій редакції; прийняли рішення про зміну назв Комунальних закладів «Заклад загальної середньої освіти»   та затвердили Статути в новій редакції; затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації на території громади; надали дозвіл на розроблення детального плану території для розміщення полігону твердих побутових відходів.