Привітали з професійним святом

Дата: 16.09.2022 09:26

Щороку 17 вересня своє професійне свято,День рятівника, святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Напередодні свята заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Мазур, привітав працівників 27  державної пожежно-рятувальної частини смт Піщанка з професійним святом. Подякував рятувальникам за сумлінну працю,  особисту мужність, зразкове виконання службового обов’язку та професіоналізм.

Подяками селищної ради відзначено:

АНІН Інну Миколаївну - фахівець сектору ЗЗ ПНС у Тульчинському районі;

ВАКАРА Олександра Миколайовича - пожежного - рятувальника  27 Державної пожежної рятувальної частини, молодшому сержанту служби цивільного захисту;

ДІДУРА Володимира Володимировича - водія  27 Державної пожежної рятувальної частини, молодшого сержанта служби цивільного захисту;

РАЇНЧУКА Олександра Петровича - пожежного - рятувальника  27 Державної пожежної рятувальної частини, молодшого сержанта служби цивільного захисту;

ЯКОВУНИКА Анатолія Анатолійовича - радіотелефоніста  27 Державної пожежної рятувальної частини, сержанта служби цивільного захисту.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису