ГРАФІК ПОГОДИННОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТОЕНЕРГІЇ

Дата: 12.10.2022 14:37

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПІЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

ГРАФІК ПОГОДИННОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТОЕНЕРГІЇ ПО СО "ТУЛЬЧИНСЬКІ ЕМ" НА 2022-2023 РР.

І ЧЕРГА

Години вимкнення 6:00-8:00, 12:00-14:00, 18:00-20:00

• смт Піщанка(вул. Гагаріна, Виноградна, Довженка, Українська, Миру, Вокзальна, Вишнева, Джерельна, Центральна, Ломоносова, Лермонтова, Подільська, Пирогова, Рябчинської, Садова, Толстого, Шевченка, Шкільна, Барвінкова, Б. Хмельницького, пров. Подільський, Вербовий, Комунальний)
  • смт Рудниця (вул. Першотравнева, Мічуріна, Жовтнева, 8-го Березня, Сонячна, Садова, Косташенка, Шевченка, Лісова, пров. Лісний, Шевченка)