Дата: 26.10.2022 13:38

Фото без описуВідділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради інформує про те, що благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез»  в Вінницькій області  реалізується  проєкт «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» , діяльність якого здійснюється за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Проєктом здійснюється підтримка системи соціального захисту населення , проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення із законодавством у сфері внутрішнього переміщення, соціального захисту та інших сферах, які стосуються проблем постраждалого населення.

Експертами фонду було розроблено інфографік, які в доступній формі пояснюють особливості процедур отримання довідки ВПО, інструментів підтвердження трудового стажу, коли трудова книжка залишилася на тимчасово окупованій території або втрачена, а також механізм скасування довідки ВПО, якщо особа повернулася додому.

Додатки:

Довідка ВПО