Дата: 01.12.2022 16:15

«16 днів проти насильства» –це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради повідомляє про те, що в Вінницькій області  проводиться Всеукраїська Акція «16 днів проти насильства» в зв’язку з чим рекомендуємо до перегляду відео матеріали на тему «Лінія довіри щодо протидії домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Не залишайтесь байдужими і звертайтесь на лінію довіри у Вінницькій області "0 800 75 04 75

Відеоролик