Дата: 23.12.2022 16:42

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 23 грудня, відбулося пленарне засідання чергової двадцять восьмої сесії селищної ради.  В засіданні взяли участь депутати ради, секретар ради Володимир Міщенко, заступник селищного голови Василь Мазур, керівники відділів, комунальних підприємств ради. На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Основним питанням було прийняття головного фінансового документа громади на 2023 рік. На розгляд пленарного засідання також виносились питання: Про затвердження Програми «Екологічний розвиток Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки»; Про затвердження Програми «Розвиток житлово-комунального господарства Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки»; Про взяття на баланс відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради криниць та каптажів громадського користування; Про внесення змін до видів економічної діяльності КВЕД Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради; Про виведення з штату спортивного залу с. Дмитрашківка штатної одиниці спортивного інструктора та введення до штатного розпису комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Піщанської селищної ради додаткову штатну одиницю тренера-викладача з футболу; Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності; Про умови оплати праці селищного голови; Про умови оплати праці секретаря селищної ради; Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Піщанської селищної ради та її виконавчих органів на 2023 рік; Про передачу транспортних засобів з балансу відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради на баланс Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради; Про передачу на баланс Комунальному підприємству «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади.

За результатами розгляду питань порядку денного прийнято відповідні рішення.