Дата: 26.12.2022 16:28

Сьогодні, 26 грудня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського, відбулася чергова щотижнева нарада за участі секретаря ради Володимира Міщенка, заступника селищного голови Василя Мазура, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Слободянюк, начальників відділів та підпорядкованих комунальних підприємств ради.

Під час наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

В ході  наради присутні обговорили ряд важливих поточних питань, серед яких:

підведення підсумків роботи за 2022 рік;

- бюджет, його виконання та показники;

-   надання надання адміністративних, соціальних та комунальних послуг населенню; підтримка та соціальний захист вразливих верств населення;

-  стан благоустрою громади;

- інші.

За результатами наради керівникам були надані відповідні доручення.

На засіданні виконавчого комітету ради, яке відбулося 26 грудня, розглянуто 11 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення. Зокрема, про внесення змін до бюджету ради на 2022 рік; про затвердження положень щодо впровадження інструментів електронної демократії; затверджено перелік об’єктів та видів суспільно – корисних та громадських робіт для порушників; про взяття на квартирний облік дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про виділення бензину та дизельного пального 27 Державній пожежно – рятувальній частині (смт Піщанка); про внесення змін до рішення виконкому «Про місцевий матеріальний резерв для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на територї Піщанської громади».