Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах кризи»

Дата: 29.12.2022 09:28
Кількість переглядів: 210

Фото без опису

 

Відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради повідомляє про те, що у межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р, на платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах кризи». Він є безкоштовним та провадиться в онлайн-форматі. Після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.

Мета освітнього онлайн-курсу – допомоги молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів  в умовах повномасштабної війни, що триває.

Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах кризи» дає відповіді на такі питання: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати їх відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з близькими, друзями, під час навчання та роботи у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.

Отриманні на освітньому курсі навички життєстійкості будуть сприяти соціальній активності, особистісному росту, професійному розвитку слухачів.

Курс доступний на платформі «Prometheus» за посиланням https://bit.ly3MTfiUg. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора