Вітання селищного голови Олександра Крижанівського

Дата: 30.12.2022 09:36

Шановні жителі та гості Піщанської громади! Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Цей  рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, ми вистояли! Не втратили віри та мужності, стали незламними та нездоланними. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку наші славні воїни  виборюють щодня.

Бажаю Вам щасливо перейти у новий 2023 рік, провести різдвяний час з найближчими при доброму здоров’ї, в спокої і любові.

Нехай у Новому році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Щасливого Різдва та Нового року! Підтримуємо та віримо у ЗСУ! Слава Україні!

З повагою селищний голова Олександр Крижанівський