Дата: 22.02.2023 11:29

Сьогодні, 22 лютого, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Піщанської селищної ради на якому розглянуто заяви громадян про взяття на квартирний облік дітей інвалідів та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відбулося засідання виконавчого комітету. Під час засідання було розглянуто питання: про проведення повторного конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території громади; про доведення мобілізаційних завдань до підприємств, установ, організацій та завдань на надання послуг з транспортних перевезень; захисту прав дитини; галузі освіти, зокрема, про організацію безкоштовного перекусу для учнів закладів загальної середньої освіти; про взяття на квартирний облік; про впорядкування адресного господарства.