Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

31 сесія

Дата: 20.03.2023 16:26
Кількість переглядів: 188

Фото без опису

Відповідно до розпорядження селищного голови від 20.03.2023 р. №3 скликається чергова тридцять перша сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 31 березня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової тридцять першої сесії винести питання:

Про звіт Піщанського селищного голови за 2022 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Про затвердження  Програми з інфекційного контролю в Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради на 2023 – 2025 роки.

Про внесення змін  до рішення 4 сесії селищної ради 8 скликання від 12.02.2021 року №61  «Про Комплексної оборонно-правоохоронної програми Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки».

Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №42 «Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на загрози на території Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік».

Про призначення Лефлер Л.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Піщанської селищної ради.

Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які визначені надавачем соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Піщанської селищної ради

Про введення  до штатного розпису комунального закладу «Дмитрашківський ліцей»  Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  надання в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних часток(паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду товаровиробникам.

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)).

Про  передачу в  оренду польових (міжпайових) доріг.

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами.

Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки ФГ «Паралель».

Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки ТОВ «Вітас».

Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки гр. Суходольському В. М.

Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення комерційної діяльності.

Про затвердження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельній ділянці, що перебуває в оренді ФГ «АЛЮКС – АВТО».

Про дострокове припинення повноважень депутата Піщанської селищної ради 8 скликання.

Різне


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора