Дата: 23.03.2023 15:34

Компенсація роботодавцям за працевлаштування безробітних квотних категорій

Уряд стимулює роботодавців працевлаштовувати зареєстрованих безробітних квотних категорій. За таке працевлаштування можна отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

До квотних категорій належать:

• один з батьків або особа, яка їх замінює і:

•  має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років;
  •  виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю;
  •  утримує без одного з подружжя особу з інвалідністю з дитинства (незалежно від віку) та/або особу з інвалідністю I групи (незалежно від причини інвалідності);

• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

• особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;

• особи, яким до настання права на пенсію за віком  залишилося 10 і менше років;

• особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;

• особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

Роботодавці мають право на отримання компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ (не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску) за працевлаштування строком не менше ніж на два роки вищезазначених категорій громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць.

Тривалість виплати компенсації складатиме 12 місяців впродовж наступних двох років.

Запрошуємо роботодавців, які мають вакансії та бажають працевлаштувати безробітних, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, звернутися до служби зайнятості для оформлення компенсації єдиного соціального внеску.

Адреси та контакти тут: https://is.gd/GmtBJe

Довідки за телефоном 0(432) 55-17-95.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa