Дата: 31.03.2023 14:48

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 31 березня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Піщанської селищної ради на якому розглянуто заяву про взяття на квартирний облік дитини – сироти.

Відбулося засідання виконавчого комітету. Під час засідання було розглянуто питання: про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу з вивезення твердих побутових відходів на території громади; про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів; про закінчення опалювального сезону; про видалення зелених насаджень; про впорядкування адресного господарства; про взяття на квартирний облік. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.