Дата: 14.04.2023 14:50

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 14.04.2023 р. №4 скликається чергова тридцять друга сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 28 квітня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової тридцять другої сесії винести питання:

Про внесення змін до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239 «Про Програму забезпечення національного спротиву на території  Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки».

Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №146 «Про програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки».

Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами) та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у  міжсесійний період.

Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг.

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ Піщанської селищної ради» додатково 1,0 штатної одиниці механіка.

Про повернення комунального майна з оперативного управління комунальних закладів «Чорноминський ліцей», «Піщанський ліцей №1», «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради на баланс Піщанської селищної ради.

Про скасування рішення 14 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 29 жовтня 2021 року №702 «Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Піщанської селищної ради в оперативне управління комунальному закладу «Центр культури і дозвілля» Піщанської селищної ради».

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності, що знаходиться в оренді гр. Суходольського Василя Миколайовича для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту с. Рудницьке на території Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у користування на умовах оренди.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки.

Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення комерційної діяльності.

Про розірвання права оренди договору земельного сервітуту.

Про укладання  договору оренди земельної ділянки ФГ «ОТ Вікторія 20».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних часток(паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду товаровиробникам.

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «Гейзер».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «Промінь – Лан».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «АЛЮКС-АВТО».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «Тріго-Україна».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) СФГ «Каїта В.П.».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «Зернятко-Південь».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «ФГ Явір».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) гр. Вівсяній Є.А.

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «Благо СМС».

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ  «АРТАРІА».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у користування на умовах оренди гр. Задорожному Анатолієві Петровичу для іншого сільськогосподарського призначення.

Про припинення права користування земельними ділянками.

Про укладання додаткової угоди до діючого договору оренди земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «Лівон».

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «ОТ Вікторія 20».

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «К,СЛАВІК І К».

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами ТОВ «Зернятко-Південь».

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами СВКП «Піщанський».

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами ТОВ «ТД Фінпром».

Про  передачу в  оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «АЛЮКС-АВТО».

Про розірвання договору оренди  земельної ділянки.

Різне.