Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

24.04.2023

Дата: 24.04.2023 15:16
Кількість переглядів: 108

Сьогодні, 24 квітня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулася щотижнева нарада.

Під час наради присутні долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувавши всіх загиблих від рук російських окупантів.

В ході  наради присутні обговорили ряд важливих поточних питань, серед яких: надання медичних, соціальних та житлово – комунальних послуг населенню; стан благоустрою громади; бюджет, його виконання та показники. За результатами наради були надані відповідні доручення.

 

Відбулося засідання виконавчого комітету. Під час засідання було розглянуто питання: про створення Піщанської селищної ради Тульчинської районної ланки  Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, та затвердження Положення про неї; про створення спеціалізованих служб цивільного захисту Піщанської селищної субланки; про повідомну реєстрацію колективних договорів; про інформацію щодо аналізу роботи по укладанню мобілізаційних завдань на особливий період; про видалення зелених насаджень; про впорядкування адресного господарства. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.

      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора