Дата: 28.04.2023 16:25

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

28 квітня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського, за участю секретаря ради Володимира Міщенка, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Мазура, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Слободянюк, керівників підрозлів ради та підприємств, депутатів селищної ради та районної ради, відбулося пленарне засідання чергової сесії селищної ради.

На початку засідання присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять українських героїв, невинних жертв російської агресії, які загинули у боротьбі за Україну.

На розгляд пленарного засідання виносились питання про внесення змін до бюджету; внесення змін до галузевих програм; про введення до штатного розпису комунального закладу «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ Піщанської селищної ради» додатково 1,0 штатної одиниці механіка; земельні питання.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.