Дата: 22.05.2023 11:30

Сьогодні, 22 травня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського відбулася щотижнева нарада.

Під час наради присутні долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувавши всіх загиблих від рук російських окупантів.

В ході  наради присутні обговорили ряд важливих поточних питань, серед яких: надання медичних, соціальних та житлово – комунальних послуг населенню; стан благоустрою громади; бюджет, його виконання та показники. За результатами наради були надані відповідні доручення.

Відбулося засідання виконавчого комітету. Під час засідання було розглянуто питання: про порядок складання та видачі Акта встановлення факту здійснення догляду; про впорядкування адресного господарства; про повідомну реєстрацію колективних договорів; про видалення зелених насаджень; питання захисту прав дітей. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.