Дата: 02.06.2023 13:54

Сьогодні під керівництвом селищного голови Олександра Крижанівського  відбулося    засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Піщанської селищної ради.

На комісії були розглянуті питання:

- Про стан утримання джерел протипожежного водопостачання в населених пунктах громади.

- Про забезпечення укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану.

- Про виділення з місцевого матеріального резерву дизельного пального та бензину Державній пожежно-рятувальній частині - 27 смт  Піщанка Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Вінницькій області.

За результатами обговорення керівникам підприємств, установ та організацій, старостам старостинських округів було надано ряд доручень.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису