Дата: 19.06.2023 16:00

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 19.06.2023 р. №6 скликається чергова тридцять четверта сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 30 червня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової тридцять четвертої сесії винести питання:

Про Програму «Соціальні послуги» на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради  8 скликання від 28 травня 2021 року №146 «Про  програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів  сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки».

Про Програму підтримки самозабезпечення на території Піщанської селищної ради харчовими продуктами на 2023-2025 роки «Сади Перемоги».

Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року  №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі  змінами).

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Дмитрашківський ліцей» Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя.

Про повернення комунального майна з відділу комунальної власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної ради.

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Піщанка-водоканал» (код ЄДРПОУ 35150649) та його затвердження у новій редакції.

Про надання дозволу Комунальному підприємству «Побутовець» Піщанської селищної ради на проведення перереєстрації об’єктів нерухомого майна.

Про припинення права оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом та розірвання договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.

Про розірвання права оренди договору земельного сервітуту.

Про припинення права користування земельними ділянками.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  щодо поділу земельної ділянки.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Про затвердження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.

Про укладання додаткової угоди для продовження договорів оренди.

Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток(паїв).

Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)).

Про звернення депутатів Піщанської селищної ради VIІI скликання  щодо заборони проведення перевірок і накладення штрафів для малого та середнього бізнесу.