Дата: 22.06.2023 15:47

22 червня 2023 року — День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої світової війни.

Щороку 22 червня ми вшановуємо світлу пам’ять тих, хто загинув під час Другої світової війни.

Минуло багато десятиліть, але смертельний подих війни відчувається знову. Сьогодні, потерпаючи від кривавої війни росії проти України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Українці продемонстрували тоді і показують зараз, силу духу і готовність боронити свої землі. Водночас життя та здоров’я громадян є найбільшою цінністю держави. Про це завжди треба пам’ятати.

Світла пам'ять усім загиблим за свободу України в роки Другої світової війни і в наш час. Честь і слава живим героям!

З повагою селищний голова Олександр Крижанівський