Відзначили День Конституції України

Дата: 28.06.2023 12:34

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон незалежної України – Конституція. Відтоді пройшло 27 років, наша країна йде тернистим шляхом відстоювання права на власну державність, на право жити на вільній землі, за своїми законами, правами та обов’язками.

28 червня, в смт Піщанка на площі біля будинку культури відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Конституції України. Розпочали захід словами шани всім тим хто докладав та докладає максимум зусиль щоб наша держава жила вільним життям. Звучав Гімн України. Присутні згадали героїв і віддали шану всім захисникам Батьківщини, які сьогодні стоять на її сторожі. В пам'ять про загиблих громадян України та захисників було оголошено хвилину мовчання та покладання квітів до пам’ятного знака загиблим воїнам.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису