Дата: 30.06.2023 16:39

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису

30 червня, під головуванням селищного голови Олександра Крижанівського, за участю секретаря ради Володимира Міщенка, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Мазура, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Слободянюк, керівників підрозлів ради та підприємств, депутатів селищної ради та районної ради, відбулося пленарне засідання чергової сесії селищної ради. В роботі сесії взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

На початку засідання присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять українських героїв, невинних жертв російської агресії, які загинули у боротьбі за Україну.

На розгляд пленарного засідання виносилось 56 питань. Зокрема, про Програму «Соціальні послуги» на 2023-2025 роки; ро внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28 травня 2021 року №146 «Про програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки»; про Програму підтримки самозабезпечення на території Піщанської селищної ради харчовими продуктами «Сади Перемоги» на 2023-2025 роки; про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023-2025 роки; про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі  змінами); про введення до штатного розпису комунального закладу «Дмитрашківський ліцей» Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя; про введення до штатного розпису комунального закладу «Яворівська гімназія» Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя; про надання дозволу Комунальному підприємству «Побутовець» Піщанської селищної ради на проведення перереєстрації об’єктів нерухомого майна; про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Піщанка-водоканал»  та його затвердження у новій редакції; земельні питання.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.