Інформаційно - просвітницький захід

Дата: 29.07.2023 12:10

28 липня до Дня Української Державності відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради організував проведення інформаційно-просвітницького заходу «Тисячолітній спадок державності», з  метою підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України.

Програма заходу складалася з історичного лекторіуму, перегляду фільму «Історія України за 15 хвилин», який підготував до Дня Української Державності Український інститут національної пам’яті та інтелектуального квізу «Державотворення».

В заході взяли участь: представники Молодіжної ради МРіЯ, представники, відповідальні за реалізацію молодіжної політики, відділу соціального захисту населення, представники культури, музейної та бібліотечної справи. Працівниками КЗ «Публічна бібліотека Піщанської селищної ради»  було організовано книжкову виставку «День Української Державності».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису