03.08.2023

Дата: 03.08.2023 10:44

Сьогодні, 03 серпня  відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Піщанської селищної ради під головуванням селищного голови – голови комісії Олександра Крижанівського.

На засіданні комісії розглянуто питання про приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до застосування за призначенням.

Комісією обговорено  стан виконання заходів із забезпечення належного функціонування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту громади , виконання заходів з нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту з метою збільшення кількості укриття населення та подальшого покращення стану готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту громади.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорень Комісією прийняті відповідні рішення, які будуть доведені до виконавців.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису