Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

25.08.2023

Дата: 25.08.2023 15:11
Кількість переглядів: 266

 

Фото без опису

25 серпня 2023 року відбулася чергова 36 сесія Піщанської селищної ради. В роботі сесії взяли участь депутати ради, депутати районної ради, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, керівники підприємств, підрозділів ради, старости. 

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять українських героїв, невинних жертв російської агресії, які загинули у боротьбі за Україну.

 Відкрив та вів засідання селищний голова Олександр Крижанівський. Секретарем чергового засідання сесії обрано Вадима Васалатія. 

На розгляд пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії виносилось 74  питання,  по яких прийнято відповідні рішення.  

1. Про обрання секретаря на засідання чергової тридцять шостої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №148 «Про Комплексну програму захисту населення і території Піщанської селищної ради у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки».

3. Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі  змінами).

4. Про перерахування залишків коштів з рахунків спеціального фонду місцевого бюджету в дохід загального фонду місцевого бюджету.

5. Про повернення основних засобів  з відділу комунальної  власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної  ради.

6. Про передачу автомобіля САЗ 3507 номерний знак 03274 ВІ  Чорноминської загальноосвітньої школи I-III  ступенів у власність Піщанської селищної ради.

7. Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності.

8. Про продовження строку дії контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

9. Про передачу основних засобів з комунальних закладів «Чорноминський ліцей», «Піщанський ліцей №1», «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради у власність Піщанської селищної ради.

10. Про звільнення з посади керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка  Піщанської селищної  ради».

11. Про призначення на посаду керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка  Піщанської селищної  ради».

12. Про передачу комунального майна Піщанської селищної ради в господарське відання Комунального підприємства «Піщанка-водоканал».

13. Про затвердження звіту про  виконання фінансового плану за  І півріччя 2023 року Комунального підприємства «Піщанка-водоканал».

          14 – 73 – Земельні питання.

         74 - Звіт поліцейських офіцерів Піщанської громади про виконану роботу за 6 місяців 2023 року та оперативний стан на території Піщанської територіальної громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора