Дата: 13.09.2023 11:31

Сьогодні, 13 вересня   відбулося  чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Піщанської селищної ради під головуванням селищного голови – голови комісії Олександра Крижанівського.

Учасниками засідання заслухано, обговорено наступні питання порядку денного:

Про забезпечення реалізації заходів пожежної безпеки при підготовці об’єктів та населених пунктів громади до роботи в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2023–2024 років.

Про стан доступності до захисних споруд цивільного захисту маломобільних груп  населення.

Про зовнішнє освітлення в умовах воєнного стану.

Про  обмеження руху мотоциклів (мопедів) в темну пору доби.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорень, Комісією прийняті відповідні рішення, які будуть доведені до виконавців.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису