Всесвітній день прибирання “world cleanup day” 2023

Дата: 14.09.2023 09:56

Всесвітній день прибирання “world cleanup day” 2023

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якій бере понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

В Піщанській громаді акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» пройде 14-16 вересня.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

У зв’язку з воєнним станом, учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених  локаціях, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу повітряної тривоги.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.letsdoitukraine.org

Розпорядження селищного голови від 14.09.2023 року № 95-аг "Про проведення Всесвітнього дня прибирання"