42 чергова сесія

Дата: 12.12.2023 15:20

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 12.12.2023 року №14 "Про скликання чергової сорок другої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання", пленарне засідання відбудеться 22 грудня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради по вул. Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової 42 сесії виносяться питання:

1. Про обрання секретаря на засідання чергової сорок другої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку      Піщанської селищної  ради на 2024 рік.

3. Про план роботи Піщанської селищної ради на 2024 рік.

4. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів     регуляторних актів Піщанської селищної ради на 2024 рік.

5. Про  умови оплати праці селищного голови.

6. Про  умови оплати праці секретаря селищної ради.

7. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Піщанської селищної ради та її виконавчих органів на 2024 рік.

8. Про Фонд депутата Піщанської селищної  ради 8 скликання та Порядок його використання.

9. Про бюджет Піщанської селищної ради територіальної громади на 2024 рік.

10. Про присвоєння назв новим вулицям та провулкам Піщанської територіальної громади.

11. Про перейменування вулиць та провулків Піщанської територіальної громади.

12. Про внесення змін до рішення 34 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 30.06.2023 року №1569 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковалишиній Любов Володимирівні».

13. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з СФГ «Харвест».

14. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Алюкс-Авто».

15. Про припинення права оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом та розірвання договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.

16. Про закінчення строку дії договору оренди водного об’єкту та земельної ділянки під водним об’єктом.

17. Різне.

Розпорядження.