ГУ ДПС у Вінницькій області інформує

Дата: 18.12.2023 13:28

Шановні жителі Вінницької області!

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує суб’єктам господарювання про необхідність дотримання  норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Відтак, всі розрахункові операції мають проводитися через належним чином зареєстровані РРО/ПРРО. Просимо громадян долучитися до боротьби з контрабандою. Будьте відповідальними, подбайте про захист власних прав - при придбанні товарів чи послуг вимагайте розрахунковий документ! В разі відмови продавця видати документ телефонуйте за номером телефону  (066) 8930430. Від усвідомлення власної ролі та місця кожного з нас залежить формування духу єдності. Давайте об’єднаємо наші зусилля та спільно працюватимемо на пришвидшення нашої Перемоги над ворогом.

Про роботу банків у період завершення бюджетного 2023 року.

ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу платників, що Державна казначейська служба України на своєму вебпорталі розмістила інформацію щодо роботи банків у період завершення бюджетного 2023 року та початку 2024 року. Відтак, останнім днем проведення платежів за видатками клієнтів органів Казначейства в бюджетному 2023 році є 27 грудня 2023 року. 27 грудня 2023 року до 17.30 завершується прийняття електронних документів клієнтів із системи дистанційного обслуговування «Клієнт-казначейства - Казначейство» (далі – СДО) до облікових систем АС «Є-Казна Доходи», АС «Є-Казна». У період з 30 грудня 2023 року по 01 січня 2024 року прийняття органами Казначейства електронних документів від клієнтів через СДО не здійснюється. Клієнтська частина СДО у зазначений період працює у штатному режимі (доступний перегляд інформації, друк виписок, функції формування та візування документів). У період з 27 грудня 2023 року по 29 грудня 2023 року Казначейство працює в системі електронних платежів Національного банку України (далі – СЕП НБУ) у звичайному режимі та здійснює зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів (поповнення рахунків з електронного адміністрування податків, перерахування коштів єдиного соціального внеску, митних платежів та ін.) на рахунки, відкриті в Казначействі. У період з 30 грудня 2023 року по 01 січня 2024 року включно міжбанківські платіжні операції через СЕП НБУ від Казначейства та/або на адресу Казначейства не здійснюються (учасники СЕП НБУ не зможуть здійснювати платежі на адресу Казначейства, а Казначейство – на адресу учасників СЕП). Тож при проведенні розрахунків з бюджетом просимо врахувати вищезазначену інформацію. Звичний режим роботи органів Казначейства відновлюється з 02 січня 2024 року.