Мобільний застосунок - “Моя податкова”

Дата: 25.12.2023 16:06

Мобільний застосунок - “Моя податкова”

Піщанська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє про те створення Державною податковою службою нових можливостей для платників податків - мобільний застосунок “Моя податкова”.

“Моя податкова” - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби громадянам, а також сплати податків з використанням запропонованих платіжних систем. Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS.

Мобільний застосунок містить інформацію про реєстраційні дані платника податків, об’єкти оподаткування, суми грошових зобов’язань (ППР). А також надає можливість здійснити пошук фіскального чека, марки акцизного податку, переглянути дані реєстрів платників ПДВ, страхувальників та платників єдиного податку. Користувачі можуть переглянути квитанції, листи контролюючого органу, відомості з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків.

У розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про:

• адресу реєстрації та фактичне місце проживання;

• обʼєкти оподаткування;

• обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР).

У розділі «Послуги» мобільного застосунку можна здійснити:

• направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів;

• подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).

• переглянути інформацію про стан розрахунків з бюджетом та сплатити податки.

У розділі «Повідомлення» мобільного застосунку користувач може переглянути:

• квитанції;

• відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;

• інформація з державного реєстру фізичних осіб платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;

• листи контролюючого органу;

• інші повідомлення контролюючого органу.

Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

З метою вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку, запрошуємо активно брати участь у тестуванні. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.