ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік по КП «Піщанка-водоканал»

Дата: 02.01.2024 11:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

Орган місцевого самоврядування, який проводить обговорення:

Піщанська селищна рада.

Питання, винесене на обговорення:

Відповідно до звернення керівника КП «Піщанка-водоканал» та  в зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати, збільшення тарифів на електроенергію та паливно-мастильні матеріали, виникло питання щодо необхідності підвищення тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення для бюджетних організацій, інших споживачів  та населення Піщанської  територіальної  громади:

Для  населення:

-централізоване  водопостачання згідно  лічильника – 45,00 грн. за1м/куб. ( в тому числі ПДВ – 7,50).

-централізоване  водопостачання   без     лічильника – 32,00 грн. за1м/куб. ( в тому числі ПДВ – 5,33).

-централізоване водовідведення – 32,00 ( в тому числі ПДВ – 7,50).

Для бюджетних організацій  та нших споживачів у розмірі:

- централізоване  водопостачання згідно лічильника – 72,00 за 1 м/куб( в тому числі ПДВ – 12,00).

-централізоване  водопостачання   без     лічильника – 60,00 грн. за1м/куб. ( в тому числі ПДВ – 10,00).

- -централізоване водовідведення – 60,00 ( в тому числі ПДВ – 10,00).

Зацікавлені сторони, на які впливає або може вплинути прийняте рішення:

жителі  Піщанської  територіальної громади

Термін подання пропозицій та відгуків:

Строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення на офіційному  веб-сайті Піщанської селищної ради (з 02  січня 2024  року по 31 січня   2024 року).

Форма громадського обговорення:

Розміщення на веб-сайті селищної ради

Відповідальні:

Відділ комунальної власності, містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та благоустрою

Строк та адреса подання пропозицій та зауважень:

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій або електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (Порядок залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 2011 р. №  771).

Пропозиції та зауваження до обговорюваного питання  приймаються до 31 січня 2024 року в електронній або письмовій формі за адресою: смт Піщанка, вул. Центральна, 36, e-mail: ps-rada@ukr.net

Пропозиції, подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Після 31 січня 2024  року на офіційному веб-сайті Піщанської селищної ради