Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

43 млн грн– на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила оновлену программу «Безпечні стійкі громади»

Дата: 03.01.2024 10:23
Кількість переглядів: 58

Фото без опису

На черговій 47 сесії обласної Ради депутати розглянули питання «Про внесеня змін та доповнень до обласних програм», а саме до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

Депутати вирішили за доцільне в умовах воєнного стану викласти у новій редакції загальну характеристику Програми «Успішні сильні громади», а також перейменувати її на «Безпечні стійкі громади».

Так, документом визначається: «Місцеве самоврядування у Вінницькій області в умовах воєнного стану має ґрунтуватися на трьох основних пріоритетах: безпека та оборона, стійкість, турбота. Перший пріоритет кожної територіальної громадибезпека та оборона підтримка органами місцевого самоврядування Сил оборони України». Відповідно, конкурс обласної Ради «Безпечні стійкі громади» передусім буде спрямований на проєкти з підтримки ЗСУ та вирішення питань безпеки територіальних громад області.

За словами голови обласної Ради Вячеслава Соколового, завдяки цьому обласна Рада в рамках оновленої Програми зможе підтримати проєкти громад, орієнтовані на допомогу ЗСУ, за процедурою співфінансування на 43 млн грн.

– Зокрема, обов`язково будуть підтримані проєкти громад щодо закупівлі дронів та іншого військового обладнання, – підкреслив Вячеслав Соколовий. – Таким чином, наша область матиме можливість значно збільшити допомогу ЗСУ.

Голова обласної Ради наголосив, що, продемонструвавши таку згуртованість, таке об’єднання зусиль різних гілок і рівнів влади, Вінниччина підтримає ініціативу Президента «мільйон дронів для ЗСУ».

Програма «Безпечні стійкі громади» повністю відповідає головним принципам, які ухвалила обласна Рада на наступний рік оборона, стійкість, турбота, зазначив Вячеслав Соколовий.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора