.

Дата: 31.01.2024 10:42

30 січня 2024 року під головуванням селищного голови – голови комісії Олександра Крижанівського відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Піщанської селищної ради.

Членами  комісії розглянуто питання про застосування обмежень в навчальних закладах громади у зв’язку зі  зростанням кількості  хворих на грип та ГРВІ в освітніх закладах громади.

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорень,  з метою розриву епідемічного ланцюга розповсюдження інфекції та кількості захворювань серед учнів та педагогів освітніх закладів громади, було вирішено з 31 січня до 9 лютого  в закладах  загальної середньої освіти громади  здійснювати організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11 класів згідно з затвердженим розкладом навчальних занять та  тимчасово призупинити навчально – виховний процес в закладів дошкільної та позашкільної освіти громади.