Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

02.02.2024

Дата: 02.02.2024 13:37
Кількість переглядів: 83

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ПІЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

02 лютого 2024 року під головуванням Піщанського  селищного голови Олександра Крижанівського відбулось засідання чергової сорок четвертої сесії селищної ради. Участь в засіданні взяли депутати селищної та районної рад, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів ради.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули за незалежність України,  а також пам'ять усіх громадян, безвинно загиблих внаслідок агресії російської держави-терориста!

До порядку денного засідання сесії селищної ради включено 35 питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій, а саме:

- Про обрання секретаря засідання чергової сорок четвертої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

- Про затвердження Програми про сплату членських внесків Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» на 2024 - 2026 роки.

- Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за 2023 рік.

- Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Піщанської територіальної громади.

- Про затвердження Фінансового плану на 2024 рік Комунального підприємства «Піщанка-водоканал».

- Про затвердження Фінансового плану на 2024 рік Комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради.

- Земельні питання.

З усіх питань порядку денного пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення.

В ході сесії було заслухано звіт поліцейських  офіцерів Піщанської територіальної громади  про результати роботи за 2023 рік.

До присутніх доведено, що Піщанська територіальна громада обслуговується двома поліцейськими офіцерами громади, а саме: Сергієм Кривоносом та Олександром Рукіцьким.

Офіцер громади Сергій Кривоніс прозвітував про результати роботи з формування безпечного середовища, зокрема профілактику правопорушень, підтримання правопорядку, інші аспекти несення служби в умовах воєнного стану, а також про пріоритетні напрямки діяльності у поточному році.

Звіт поліцейських офіцерів громади Піщанської ТГ

          


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора