Оголошення про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Піщанської  селищної ради

Дата: 12.03.2024 19:55

1. Замовник:

Піщанська селищна  рада,  код  ЄДРПОУ – 04325986

2. Місцезнаходження:

3. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Піщанської  селищної ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Піщанської  селищної ради».

4. Перелік послуг:

вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Піщанської  селищної ради.

5. Місце та час проведення конкурсу:

15  квітня   2024 року о 11.00 год.

6. Прізвище, ім’я, по-батькові посадової особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Шадюк Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу комунальної  власності, містобудування  та  архітектури, житлово – комунального господарства  та  благоустрою Піщанської  селищної  ради

тел.0973711139

7. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

Послуги повинні  надаватись на території всіх населених пунктів Піщанської  селищної  ради (смт Піщанка, с.Городище, с.Рудницьке, с.Яворівка, смт Рудниця, с.Дмитрашківка,   с-ще Трудове,    с-ще Миколаївка, с.Чорномин,   с.Рибки,   с.Козлівка, с-ще Попелюхи, с.Ставки, с.Миролюбівка)

Об’єктами утворення відходів  є багатоквартирні житлові будинки, приватні житлові будинки, підприємства, установи, організації Піщанської селищної  ради.

8. Характеристика об'єктів утворення твердих побутових  відходів  за
 джерелами їх утворення
:

Багатоквартирні будинки - 85

Житлові  будинки приватної власності (садибні) -5102

Чисельність  населення  по  Піщанській селищній раді – 14414 осіб.

9. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

Тверді побутові відходи транспортуються на полігон, який розташований на території смт Рудниця. Початок експлуатації полігону - 2006 рік. Загальна площа- 1,0 га.

10. Способи, місце та дата отримання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції надсилаються рекомендованим листом або особисто надаються в робочі дні: понеділок – п’ятницю  з 8.00 до 17.00 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.

Строк подання документів – до 17.00 год.  12 квітня 2024  року за адресою: Україна, 24700, Вінницька  область, Тульчинський  район, смт Піщанка, вул.Центральна, буд.36, кабінет начальника  відділу комунальної  власності, містобудування  та  архітектури, житлово – комунального господарства  та  благоустрою Піщанської  селищної  ради.

Конкурсна пропозиція подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою* в запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, назва послуги та лот, на який подається пропозиція.

*Ця вимога не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством, за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, виданих учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами).

Конкурсна пропозиція повинна мати пронумерований реєстр наданих документів.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

11. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються в житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих у межах певної території;

2) можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів;

3) підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів;

4) можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті;

5) можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством;

6) наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів;

7) вартість надання послуг з вивезення побутових відходів;

8) досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил;

9) наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців);

10) забезпечення способів поводження з побутовими відходами, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання; використання як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; захоронення побутових відходів;

11) можливість впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів та організація його вивезення.

12. Місце та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

15 квітня 2024 року о 11.00 год.

Додаткову інформацію щодо конкурсної документації чи/або порядку проведення конкурсу можна отримати: за телефоном (097)3711139  або безпосередньо за адресою Піщанської  селищної ради (відділ комунальної власності, містобудування  та  архітектури, житлово – комунального господарства  та  благоустрою).